קופונפון – לשלם בקלות על ארוחת הצהריים

Share |

קפונפון וסנדוויץ' פקטורי

מסעדת סנדוויץ´ פקטורי – כוללת 2 סניפים: מסעדה בתל אביב ברחוב אחד העם או מסעדה בהרצליה פיתוח ברחוב אריה שנקר. הרשת מאפשרת לעובדים ולחברות להזמין ולשלם עבור הסנדוויצ´ים שלהם או כל פריט אחר מהתפריט העשיר שלנו באמצעות הכרטיס החכם של קופונפון.

התשלום בעזרת הכרטיס החכם מתבצע בעזרת מסופון מיוחד בסניפי המסעדה או מסופונים מיוחדים בחברה עצמה - אם משתמשים בשירות משלוחי אוכל מבית הפקטורי.

שימוש בכרטיס קופונפון עבור העובד
בעזרת שימוש בכרטיס התשלומים החכם, העובד לא צריך להתעסק עם מזומן, עם שמירת הקבלות לסוף החודש או עם ספירת תלושי ארוחות – כל שעליו לעשות הוא להגיע לאחד מסניפי סנדוויץ´ פקטורי או לפנות לשירות המשלוחים בטלפון או באינטרנט, לבחור אחד מבין למעלה מ-30 סוגים שונים של סנדוויצ´ים, להרכיב לעצמו סלט אישי משובח או כל אפשרות אחרת מהתפריט, והתשלום מתבצע באמצעות כרטיס קופונפון אישי ובעל הרשאות ספציפיות של העובד.

שימוש בכרטיס קופונפון מבחינת החברות המעסיקות
כפי שהכרטיס החכם מאפשר להקל ולפשט את החיים ואת הליך הזמנת האוכל בסנדוויץ´ פקטורי עבור העובד כך הוא הופך את כל נושא הקייטרינג והתשלום על ארוחות העובדים לכל כך פשוט עבור החברות עצמן. הכרטיס החכם מאפשר קביעת הרשאות והגבלות מדויקות ומגוונות לגבי כל עובד – סכום יומי, שבועי, חודשי. בנוסף, הכרטיס מאפשר תשלום במסעדות רבות ולעיתים בתנאים מיוחדים עבור כל חברה ספציפית, שליחת דו"חות מדויקים, חשבוניות מרוכזות והתממשקות לכל תוכנות השכר.

השירות והכרטיס של קופונפון מאפשר לחברות לייעל משמעותית את ניהול המזון עבור העובדים, לחסוך בעלויות תפעול ולהציע לעובדים מבחר עצום של אפשרויות.

קופונפון למגוון שימושים נוספים
מעבר להיותו כרטיס חכם עבור חיובי הארוחות של העובדים, הכרטיס החכם של קופונפון יכול להיות אידיאלי עבור הזמנת סנדוויצ´ים ושאר מנות לחברה עצמה ולמגוון אירועים ושימושים. ניתן להחזיק כרטיס קופונפון עבור ישיבות מיוחדות ולהזמנת מגשי אירוח עשירים או משלוחי אוכל וניתן להחזיק כרטיס קופונפון מיוחד עבור אירועי חברה והזמנת קייטרינג של סנדוויץ´ פקטורי (כולל כשרות מלאה) או מזון לאירועים.

באמצעות הכרטיס החכם תשלמו בקלות ותמשיכו ליהנות מהסנדוויצ´ים הטובים בישראל.